Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Z myślą o wygodzie naszych Klientów od lutego 2020 uruchomiliśmy sprzedaż on-line.

Zapraszamy na zakupy! 

Zapraszamy również do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego w Morągu, pracujemy pn-pt 9.00-17.00, sob 9.00-14.00

Jak zamawiać

Zamówienia Klient może składać poprzez wypełnienie formularza zamówienia, jak również e-mailem na adres: sklep@dereknet.pl lub telefonicznie pod numerem: 89 672 35 68

Klient chcąc dokonać zakupu może zarejestrować się w sklepie bądź dokonać zakupu towar bez rejestracji. Podczas dokonywania zakupu Klient jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska lub firmy, dokładnego adresu wysyłki, adresu email oraz numer telefonu kontaktowego.
Brak wypełnienia pól formularza jest równoznaczne z nie złożeniem zamówienia.

Firma Derek potwierdzi przyjęcie zamówienia drogą elektroniczną.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towarów pomiędzy firmą Derek, a Klientem.
Derek zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, niemożliwych do potwierdzenia lub złożonych za pomocą nieprawidłowo wypełnionego formularza.
Klient może, przed otrzymaniem od Derek potwierdzenia przyjęcia zamówienia, wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je wycofać wysyłając wiadomość na adres e-mail: sklep@dereknet.pl bądź skontaktować się w tym celu telefonicznie pod numerem:

Firma Derek wystawia dowody zakupu towarów w postaci paragonu bądź faktur VAT zgodnie z danymi umieszczonymi przez Klienta w formularzu. 

Ceny zawarte w cenniku nie obejmują kosztów dostawy towarów.

Koszt i rodzaj wysyłki podany jest tutaj.

Staramy zapewnić się Państwu obsługę na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do zakupu.

Witryna stworzona na platformie